NOCNE SZWĘDANIE czyli 2 BIEG CYKLU „ORIENTUJ SIĘ NOCĄ W ZCH”.

Wiele ciekawych wydarzeń miało miejsce w ostatnim czasie w naszym kraju. Miały one również odzwierciedlenie w naszym regionie, powiecie i w samym mieście, ale ich charakter nijak się miał do tematyki sportowej jaką Aktywne Choszczno się zajmuje (no, chyba że marsze protestujących podciągniemy pod Nordic Walking, wszak wielu uczestników miało przy sobie sporo elementów do złudzenia przypominających kijki😎✌️).
 
wyniki_ZCH2             miedzyczasy_ZCH2

Chcąc przywrócić niejaką równowagę pomiędzy polityką, a innymi dziedzinami życia np. sportem, Stowarzyszenie Klub Sportowy Aktywne Choszczno przypomina, że już w najbliższą środę 4 listopada 2020 r. o godz. 19:00 odbędzie się 2 Bieg z cyklu „ORIENTUJ SIĘ NOCĄ W ZCH”.  Jest to pionierska inicjatywa i pomysł na spędzenie wolnego czasu bez udziału TV, komputerów, tabletów, smartfonów, konsoli itp. „Umilaczy”. Uczestnicy będą mogli dotknąć osobiście oldscoolowej nawigacji jaką jest papierowa mapa i zapoznać się z zasadami jej używania. Nie mniej interesująca będzie możliwość „poszwędania się” w trybie „bieg” po okolicy, którą większość niby zna, ale w tym przypadku przekona się że w ciemnościach znajome rewiry wyglądają inaczej, tajemniczo i nawet strasznie.
 
Ważne informacje:
Biuro zawodów ulokowane będzie przy asfaltowym boisku do koszykówki (w pobliżu kortów tenisowych) na ul. Mur Południowy, czynne w godz. 18:30 – 19:00;
Start pierwszego zawodnika o godz. 19:00 – minuta „0”, kolejni po 1 minucie;
Przypominamy o zabraniu ze sobą maseczek oraz różnego rodzaju lampek, latarek – najlepiej czołowych, opasek i kamizelek odblaskowych – bezpieczeństwo przede wszystkim.
Regulamin tych zawodów dostępny tutaj.
 
Zapraszamy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktywne choszczno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *