Zarząd

Kamil Dzietczyk – Ma dar zjednywania do siebie innych, ponieważ jest sympatyczny i zawsze się uśmiecha. Potrafi cieszyć się życiem i docenia je. Pełen pomysłów o dynamicznym temperamencie, który wykorzystuje w sporcie. Bieganie to dla niego – ludzie , których spotyka i się z nimi zaprzyjaźnia, to miejsca do których z przyjemnością wraca.

Sylwia Telatyńska – to bardzo aktywna kobieta, która nie może długo usiedzieć w miejscu. Angażuje się całym sercem we wszystko, co robi i chętnie zapala się do nowych pomysłów oraz inicjatyw. Za Sylwią trzeba umieć nadążyć.

Lucyna Łakos – rzeczowa i przebojowa w pracy na rzecz Stowarzyszenia. Każdy znajdzie w niej niezastąpioną pocieszycielkę i doradczynię. Dla każdego ma ciepły i przyjazny uśmiech. Lucynę zewsząd otacza sport zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Aktywność fizyczna to jej żywioł.

Aleksandra Pierzak – Dynamiczna i nieuchwytna – to właśnie Aleksandra!  Przy niej trzeba być w ciągłym ruchu.Przy niej nikt nie zazna nudy, ponieważ Aleksandra ma głowę pełną pomysłów, nie lubi stać w miejscu i ciągle szuka przygód zwłaszcza sportowych.

Marta Siwko – twardo stąpa po ziemi i wyróżnia się sporą siłą – zarówno psychiczną, jak i fizyczną. Nie lęka się przeszkód i trudów życiowych – osiąga każdy założony sobie cel. Bardzo chętnie podejmuje się kolejnych przedsięwzięć i można jej zaufać – jest niezwykle, odpowiedzialna, systematyczna i zorganizowana.