Członkowie – dorośli

Kamil Dzietczyk – Ma dar zjednywania do siebie innych, ponieważ jest sympatyczny i zawsze się uśmiecha. Potrafi cieszyć się życiem i docenia je. Pełen pomysłów o dynamicznym temperamencie, który wykorzystuje w sporcie. Bieganie to dla niego – ludzie , których spotyka i się z nimi zaprzyjaźnia, to miejsca do których z przyjemnością wraca.

Sylwia Telatyńska – to bardzo aktywna kobieta, która nie może długo usiedzieć w miejscu. Angażuje się całym sercem we wszystko, co robi i chętnie zapala się do nowych pomysłów oraz inicjatyw. Za Sylwią trzeba umieć nadążyć.

Aleksandra Pierzak – Dynamiczna i nieuchwytna – to właśnie Aleksandra!  Przy niej trzeba być w ciągłym ruchu.Przy niej nikt nie zazna nudy, ponieważ Aleksandra ma głowę pełną pomysłów, nie lubi stać w miejscu i ciągle szuka przygód zwłaszcza sportowych.

Katarzyna Siekacz – Cieszy się  szacunkiem i uznaniem wśród ludzi doceniających jej dynamizm, pełnię życia, ale przede wszystkim uczciwość i szlachetność. Konsekwentnie dąży do osiągania celów szczególnie tych związanych z aktywnością fizyczną.

Zagrajek Krystyna

Stanik Barbara

Elżbieta Andruszewska – Pewnie kroczy obraną drogą i nie ulega wpływom. Lubi przebywać wśród ludzi, którzy inspirują ją do działania. Optymistka, która zawsze służy pomocą, pełna majestatu jeśli okoliczności tego wymagają.

Paulina Knyziak – lubi otaczać się ludźmi. Jest energiczna i pełna radości życia. Do celu zmierza małymi, ale przemyślanymi krokami. Zazwyczaj nie pozwala sobie na roztargnienie i popełnianie pomyłek.

Magdalena Baranowska – zawsze opanowana, lubi przebywać wśród ludzi. Aktywna na wielu płaszczyznach życia rodzinnego, zawodowego ni i oczywiście sportowego. Chętnie nawiązuje nowe znajomości, zwłaszcza podczas zawodów, lubi rywalizować ale zawsze z pokorą i z szacunkiem podchodzi do swoich rywali.

Grygorowicz Krzysztof

Ilnicki Radosław

Zalewski Kazimierz

Tomasz Możdżyński – Cechuje go życiowy praktycyzm i jest wolny od abstrakcji. Bardzo konkretny w działaniach – zawsze osiąga planowany efekt. Ambitny i opanowany. Jedną z wielu aktywności jakie Tomasz lubi jest bieganie, to znakomity kompan na treningach.

Paweł Kondela

Łasowki Karol

Możdżyńska Lena