Orientuj sie noc1 w ZCH - E3czw. 17.12.2020 08:04
Wyniki - Etap 1stworzony przez OE12 © Stephan Kršmer SportSoftware 2019

 
 
KM10N (14)1,1 km8 PK
L.p.ImiÍ i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Kacper MazanKOS BnO Szczecin8:590:00
2Tymoteusz BruziAktywne Choszczno10:59+2:00
3Jery BruziAktywne Choszczno11:08+2:09
3Hubert WiktorskiAktywne Choszczno11:08+2:09
5Hubert B3aszczykAktywne Choszczno11:11+2:12
6Maja Baranowskaindywidualnie11:59+3:00
7Lena KoniecznaAktywne Choszczno12:03+3:04
8Borys CiborowskiAktywne Choszczno12:04+3:05
9Martyna BocianAktywne Choszczno15:19+6:20
9Hanna IlnickaAktywne Choszczno15:19+6:20
11Bartek Domaga3aAktywne Choszczno15:23+6:24
12Ma3gorzata KuleszaAktywne Choszczno15:27+6:28
12Alicja ZmitrowiczAktywne Choszczno15:27+6:28
14Pola CiborowskaAktywne Choszczno15:33+6:34
 
 
 
A0K (3)1,3 km11 PK
L.p.ImiÍ i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Zofia PokornieckaAktywne Choszczno15:430:00
2Majka GaikAktywne Choszczno16:38+0:55
 
Nadia StepniewskaUKS Traper Z3ocieniecnkl
 
 
 
A0M (5)1,3 km11 PK
L.p.ImiÍ i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Wojtek M3ynarczykAktywne Choszczno8:330:00
2Piotr TomczykAktywne Choszczno9:34+1:01
3Wiktor M3ynarczykAktywne Choszczno10:39+2:06
4Alan Rawlukindywidualnie15:14+6:41
5Julian Mo?d?ynskiAktywne Choszczno18:34+10:01
 
 
 
AK (6)1,6 km13 PK
L.p.ImiÍ i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Julia PieragowskaUKS Traper Z3ocieniec11:260:00
2Paulina SzczurkoUKS Traper Z3ocieniec12:31+1:05
3Wiktoria SzottAktywne Choszczno17:35+6:09
4Maja IwaniecAktywne Choszczno19:45+8:19
5Julia NowackaAktywne Choszczno37:04+25:38
6Hanna GrabowskaAktywne Choszczno38:05+26:39
 
 
 
AM (4)1,6 km13 PK
L.p.ImiÍ i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Szymon TomczykAktywne Choszczno11:230:00
2Dawid IlnickiAktywne Choszczno13:26+2:03
3Artur KalisiakAktywne Choszczno14:40+3:17
4Patryk Rawlukindywidualnie15:45+4:22
 
 
 
BK (1)2,9 km20 PK
L.p.ImiÍ i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Agnieszka Alabrudzinskaindywidualnie23:380:00
 
 
 
BM (4)2,9 km20 PK
L.p.ImiÍ i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Bart3omiej MazanKOS BnO Szczecin18:590:00
2Micha3 KoziakKOS BnO Szczecin22:42+3:43
3Marcin FilipekOSP Radun23:47+4:48
4Mateusz FursNadleonictwo Choszczno26:26+7:27
 
 
 
CM (4)2,5 km16 PK
L.p.ImiÍ i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Szczepan FiedorowiczUKS Traper Z3ocieniec16:310:00
2Lukasz W3odarczykUKS Traper Z3ocieniec18:06+1:35
3Karol Lasowindywidualnie24:49+8:18
4Tadeusz KrawiecAktywne Choszczno25:27+8:56
 
 
 
OPEN (6)1,6 km13 PK
L.p.ImiÍ i nazwiskoKlubCzasStrataKara +
1Natalia KoniecznaAktywne Choszczno14:040:00
2Szymon KoniecznyAktywne Choszczno14:07+0:03
3Amelia LeonianskaOSP Radun30:10+16:06
4Ma3gorzata Boguda3indywidualnie30:12+16:08
5Aleksander Osmanskiindywidualnie37:01+22:57
6Alicja Osmanskaindywidualnie37:04+23:00