KONIEC EPOKI LODOWCOWEJ!

Uwaga, uwaga, uwaga… Odwilż późną wiosną, a właściwie prawie latem? Takiej sytuacji najstarsi synoptycy nie pamiętają. Oczywiście mamy na myśli odtajanie w temacie funkcjonowania klubów sportowych itp.

Jako Aktywne Choszczno już od kilku dni wpasowaliśmy się w ten trend i topimy lód z naszych nieco opasłych i zaokrąglonych sylwetek, czego dowodem jest m.in. wzrost poziomu wody w choszczeńskim jeziorze, spowodowany wznowionymi treningami. Odbywają się one dla grup dzieci i młodzieży, na razie w terenie, głównie za halą sportową starą i nową przy ZS nr 1, oraz na Placu Witosa, ale nie gardzimy też okolicami Klubu Żołnierskiego oraz centrum miasta.

Dla zainteresowanych przypominamy, że treningi odbywają się w każdy poniedziałek i środę o godz. 17:30 dla grupy młodszej 7-10 lat i o 18:30 dla „starych” czyli młodzieży 11-15 letniej. Antyki, czyli osobniki płci dwojakiej 30+ muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość, ale i na nich niedługo przyjdzie kolej.

Podczas naszych zajęć uczymy m.in. posługiwać się mapą i kompasem, odczytywać piktogramy, analizować drogi dojścia do wyznaczonych punktów oraz orientować się w terenie zurbanizowanym, zadania wykonywać współpracując w grupach i indywidualnie czyli wszystko to, co może się przydać do przetrwania podczas Apokalipsy lub Armagedonu jakim jest w obecnych czasach np. utrata zasięgu w komórkach.

Zapisy do poszczególnych kategorii otwarte, zapraszamy serdecznie. Zapewniamy niezły wycisk, ból mięśni, otarcia stóp, zdarte kolana i łokcie, obfite zasolenie ciała porównywalne jedynie z Morzem Martwym i wiele, wiele innych atrakcji. Oferta kierowana do rodziców, którzy nie mogą już wytrzymać ze swoimi „pociechami” i pragną się im „odwdzięczyć” za tygodnie ślęczenia w domu, zdalnej nauki i wyżerania wszystkich możliwych zapasów jedzenia.

POZDRAWIAMY I ZAPRASZAMY.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktywne choszczno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *