JUŻ ZA CHWILECZKĘ, JUŻ ZA MOMENCIK…

Stowarzyszenie Klub Sportowy Aktywne Choszczno z dużą satysfakcją pragnie poinformować sympatyków klubu, zawodników, kibiców oraz (nie ma co ukrywać) – sponsorów i darczyńców, że żyjemy, jesteśmy zdrowi zarówno fizycznie jak i psychicznie i że już za chwileczkę, już za momencik wznawiamy działalność! Żaden Covid-19, 25 lub nawet 99 nie jest w stanie nas pognębić, stłamsić i pokonać.

Informacja najważniejsza – od września 2020 r. zapraszamy na zajęcia w poniedziałki i środy do klubu Aktywne Choszczno, które jak w latach ubiegłych będą prowadzone w ramach programu zielonysport.pl  Polskiego Związku Orientacji Sportowej „Przygoda ze sportem – upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży w dziedzinie Orientacji Sportowej” do którego zostaliśmy zaproszeni, a który jest realizowany w ramach wspierania przedsięwzięć w zakresie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży.
Gwarantujemy niezapomniane przeżycia, obolałe mięśnie, odrapane kolana i łokcie, piach w oczach i dziurach w zębach, połamane paznokcie, zadyszkę, zdecydowanie podwyższone tętno, a wszystko to okraszone nerwami, wrzaskami i krzykami Trenerów. Obiecujemy, że pot będzie lał się litrami, a na tłuszczu wytopionym z utuczonych brzuchów i ud będzie można smażyć frytki przez rok.
UWAGA: do standardowego ciężkiego reżimu treningowego, który zapewniają Nasi niepoprawni Trenerzy Sylwia i Kamil DZIETCZYKOWIE, dojdzie reżim sanitarny w związku z trwającą epidemią. Początkowe zajęcia będą odbywały się w plenerze, na boiskach i w parkach, głównie na Placu Witosa, w sposób zapewniający bezpieczeństwo sanitarne. W późniejszym czasie będą się one stopniowo przenosiły do hali sportowej.
Szczegóły dot. zajęć, dane kontaktowe oraz inne niezbędne informacje podamy w późniejszym terminie, prosimy więc o śledzenie naszej strony.
Do zobaczenia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktywne choszczno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *